Liczba automatów do gry wzrasta w zastraszającym tempie, a skutki tego nałogu często bywają zgubne. Czasem kryją się za tym wielkie ludzkie dramaty. Są bardzo popularne.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Liczba automatów do gry wzrasta w zastraszającym tempie, a skutki tego nałogu często bywają zgubne. Czasem kryją się za tym wielkie ludzkie dramaty.

Są bardzo popularne. Już nie tylko w kasynach, ale w pubach, kawiarniach, a nawet sklepach może nas „zaatakować” jednoręki bandyta. Zaatakować naszą psychikę, na-szą kieszeń, a nawet rodzinę. Coraz więcej automatów do gier i coraz więcej uzależnionych dorosłych i dzieci. Ha-zard nie różnicuje ludzi na biednych i bogatych, wyksz-tałconych lub nie. Wybiera tylko tych bardziej podatnych i zbiera żniwo.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!