Trąba powietrzna przez kilka minut szalała po podgołanieckich polach. Na szczęście żywioł ominął tereny zamieszkane przez ludzi. Trąbę powietrzną w gminie Gołańcz zaobserwował jeden z naszych czytelników.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Trąba powietrzna przez kilka minut szalała po podgołanieckich polach. Na szczęście żywioł ominął tereny zamieszkane przez ludzi.

Trąbę powietrzną w gminie Gołańcz zaobserwował jeden z naszych czytelników. Żywioł szalał na polu między Smogulcem a Smogu-lecką Wsią w czwartek 30 kwietnia około godziny czternastej. Trąba poruszała się ze wschodu na zachód. - Gdy ją zobaczyłem, zatrzymałem się, wysiadłem z auta i zacząłem filmować telefonem komórkowym - opowiada pan Michał. - Myślałem, że jest to tylko chwilowe zjawisko, ale trąba trwała dobrych kilka minut. W tym czasie przemierzyła 400-500 metrów i zniknęła dopiero, gdy znalazła się na polu obrośniętym młodym zbożem - relacjonuje naoczny świadek.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!