Wójt gminy Wągrowiec zaprosił na uroczyste spotkanie ponad 200 pań, strażacy ugościli panie kolacją, a w bibliotece odbyły się warsztay urody . W niedzielę, w progach sali widowiskowej w Łeknie przybywające ze ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wójt gminy Wągrowiec zaprosił na uroczyste spotkanie ponad 200 pań, strażacy ugościli panie kolacją, a w bibliotece odbyły się warsztay urody .

W niedzielę, w progach sali widowiskowej w Łeknie przybywające ze wszystkich wsi gminy Wągrowiec panie, kwiatami witali przewodniczący Rady Gminy Wągrowiec Michał Nogalski wraz z wójtem Przemysławem Majchrza-kiem. Na spotkanie z okazji Dnia Kobiet przybyło ponad 200 kobiet. Gdy panie zasiadły za stołami wójt Przemysław Majchrzak powitał przybyłe wierszem Juliana Tuwima. Potem rozpoczął się świąteczny koncert w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej I st. z Wągrowca.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!