Sepsa? Zbyt późna reakcja lekarzy? Czy może coś innego? Te pytania pojawiają się, jeśli chodzi o śmierć 14-miesięcznego dziecka. Śmierć. I choć czeka ona każdego z nas, to nigdy nie można odpowiednio przygotować się ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Sepsa? Zbyt późna reakcja lekarzy? Czy może coś innego? Te pytania pojawiają się, jeśli chodzi o śmierć 14-miesięcznego dziecka.

Śmierć. I choć czeka ona każdego z nas, to nigdy nie można odpowiednio przygotować się na odejście bliskiej nam osoby. Tym bardziej, gdy chodzi o małe dziecko. Tak było właśnie w minionym tygodniu. W Wągrowcu nagle zmarł 14-miesięczny chłopczyk. - To tragedia dla wszystkich. Dla rodziny, jego najbliższych, ale i dla nas, w szpitalu. Trudno jest się pogodzić ze śmiercią małego dziecka - przyznaje Adam Pezacki, ordynator oddziału dziecięcego wągrowieckiego szpitala.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!