We wtorek na drogi powiatu wyjechały dwa patrole. Wyniki kontroli okazały się szokujące. Policjanci podczas działań, polegających na typowych kontrolach drogowych, ujawnili szereg nieprawidłowości, szczególnie w ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
We wtorek na drogi powiatu wyjechały dwa patrole. Wyniki kontroli okazały się szokujące.
Policjanci podczas działań, polegających na typowych kontrolach drogowych, ujawnili szereg nieprawidłowości, szczególnie w zakresie stanu technicznego ciągników i przyczep rolniczych. Znaczna część kontrolowanych pojazdów nie nadawała się do dalszej eksploatacji, a brak oświetlenia, „łyse” opony, wycieki z silnika czy brak obowiązkowego wyposażenia to najmniejsze z mankamentów.
– Rekordzista poruszał się po drodze publicznej traktorem, który ostatni raz obowiązkowy przegląd techniczny przechodził przed 19 laty – mówi Jarosław Górski z KPP w Chodzieży.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!