Po bramkach Maciejaka i Witomskiego Nielba pokonała Jarotę Jarocin. Na to spotkanie kibice w Wągrowcu czekali od dawna. W sobotę na własnym boisku w strugach deszczu piłkarze Nielby podejmowali Jarotę Jarocin.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po bramkach Maciejaka i Witomskiego Nielba pokonała Jarotę Jarocin.

Na to spotkanie kibice w Wągrowcu czekali od dawna. W sobotę na własnym boisku w strugach deszczu piłkarze Nielby podejmowali Jarotę Jarocin.
Fani obu klubów nie przepadają za sobą, co można było usłyszeć już przed meczem, kiedy to jedni i drudzi kibice, znajdujący się po przeciwnych stronach boiska, nie szczędzili sobie wulgarnych słów. Zacięta walka była także na boisku. Mecz na szczęście rozpoczął się znakomicie dla Nielby. Już w szóstej minucie spotkania prawą stroną boiska pomknął Mateusz Witomski. Pomocnik Nielby ograł kilku piłkarzy Jaroty, a następnie wpadł w pole karne. Został jednak zepchnięty na ostry kąt. Zdecydował się więc na dośrodkowanie. Zrobił to tak perfekcyjnie, że Roman Maciejak z piłką na bucie wręcz wszedł do bramki rywali, tym samym zdobywając pierwszą, jakże ważną bramkę dla Nielby. Po paru minutach na 2-0 mógł podwyższyć Patryk Halaburda, jednak jego atomowe uderzenie zatrzęsło tylko bramką, po tym jak futbolówka odbiła się od poprzeczki.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!