Pokonując Grunwald Poznań w derbach Wielkopolski piłkarze Nielby kierują się konsekwentnie ustalonym kursem w kierunku ekstraklasy. Przed samym meczem Nielby z Grunwaldem wiadomym było, że pojedynek pomiędzy obiema ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pokonując Grunwald Poznań w derbach Wielkopolski piłkarze Nielby kierują się konsekwentnie ustalonym kursem w kierunku ekstraklasy.

Przed samym meczem Nielby z Grunwaldem wiadomym było, że pojedynek pomiędzy obiema drużynami będzie bardzo emocjonujący. Piłkarze ręczni z Poznania są na „ostrzu noża” – po dobrym początku sezonu obecnie trwa kryzys tej drużyny - podopieczni trenera Ireneusza Zawala przegrali już pięć spotkań z rzędu. Poznaniacy potrzebują dwóch punktów, aby zapewnić sobie utrzymanie w lidze.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!