W pięknym stylu nową rundę rozpoczęli piłkarze Unii Wapno. Gołaniecki Zamek mimo zmian wciąż przegrywa. Po przerwie zimowej i zmianach personalnych rundę wiosenną rozpoczęły kluby rywalizujące w pilskiej klasie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W pięknym stylu nową rundę rozpoczęli piłkarze Unii Wapno. Gołaniecki Zamek mimo zmian wciąż przegrywa.

Po przerwie zimowej i zmianach personalnych rundę wiosenną rozpoczęły kluby rywalizujące w pilskiej klasie okręgowej. Mimo udanej rundy jesiennej zmiany zaszły w drużynie Unii Wapno. Do zespołu dołączył występujący wcześniej w Gryfie Sicienko, będący wychowankiem Chemika Bydgoszcz bramkarz Piotr Nowicki. - Na dzień dzisiejszy wygrał on rywalizację między słupkami z Witkiem Pawłowskim i jest naszym numerem jeden – przyznaje Wojciech Grabarski, grający trener Unii Wapno. Do zespołu z Wapna powrócił także Michał Chojnacki, Ryszard Lisiecki, Sławomir Wełnic oraz Marcin Patelski. Drużynę wzmocnił także junior Maciej Paszkiet.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!