Tak mówi o sobie pan Władysław Chałupka, jeden z najstarszych mieszkańców naszego miasta. Stulatek cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją, jest pogodny, elegancki, kocha świat i ludzi.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tak mówi o sobie pan Władysław Chałupka, jeden z najstarszych mieszkańców naszego miasta. Stulatek cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją, jest pogodny, elegancki, kocha świat i ludzi. Najbardziej cieszą go odwiedzający goście.

Przeżył pierwszą i drugą wojnę światową, socjalizm, komunizm, doczekał demokracji. Władysław Chałupka urodził się w 1909 roku w Rejowcu. Tydzień temu świętował swoje setne urodziny. Do domu dostojnego jubilata zawitali z gratulacjami, kwiatami i upominkami burmistrz Wągro-wca, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz dwie pracownice ZUS-u. W niedzielę w kościele farnym odbyła się okolicznościowa msza święta, a po niej impreza dla rodziny, w restauracji na sześćdziesiąt osób. Pan Władek był bardzo wzruszony i świetnie się bawił. Brylował na parkiecie, był rozchwytywany przez wszystkie panie. Pomimo stu lat cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją. Jaka jest jego recepta na długowieczność?
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!