ROZKŁAD JAZDY
Trasa Oborniki - Poznań:
Dni powszednie: 4.30, 5.30, 6.45, 8.15, 10.00, 11.30, 13.20, 14.55, 16.30, 18.10, 19.45, 21.20
Soboty: 5.15, 6.15, 8.30, 10.30, 14.30, 16.30, 19.00, 21.00
Niedziele i święta: 6.15, 8.30, 10.30, 16.30, 19.00, 21.00
Dworce i przystanki:
- Oborniki, dworzec autobusowy PKS
- Oborniki, ul. Marcinkowskiego
- Bogdanowo
- Ocieszyn I
- Ocieszyn II
- Wargowo II
- Wargowo
- Golęczewo, ul. Obornicka
- Złotkowo, ul. Lipowa
- Złotniki, ul. Pawłowicka
- Złotniki, ul. Łagiewnicka
- Jelonek, ul. Złotnicka
- Jelonek, ul. Nektarowa
- Suchy Las, Szkoła
- Suchy Las, Kościół
- Poznań, dworzec autobusowy na os. Jana III Sobieskiego w Poznaniu
Trasa Poznań - Oborniki:
Dni powszednie: 5.00, 6.00, 7.30, 9.05, 10.45, 12.15, 14.10, 15.40, 17.20, 19.00, 20.30, 22.00
Soboty: 5.45, 6.45, 9.05, 11.05, 15.05, 17.05, 19.30, 21.30
Niedziele i święta: 6.45, 9.05, 11.05, 17.05, 19.30, 21.30
Dworce i przystanki:
- Poznań, dworzec autobusowy na os. Jana III Sobieskiego
- Suchy Las, Wiadukt
- Suchy Las, Kościół
- Suchy Las, Szkoła
- Jelonek, ul. Nektarowa
- Złotniki, ul. Złotnicka
- Złotniki, ul. Łagiewnicka
- Złotniki, ul. Pawłowicka
- Złotkowo, ul. Lipowa
- Golęczewo, ul. Obornicka
- Wargowo
- Wargowo II
- Ocieszyn II
- Ocieszyn I
- Bogdanowo
- Oborniki, ul. Marcinkowskiego
- Oborniki, dworzec autobusowy PKS
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?