Sparta Oborniki - Czarni Wróblewo 2:1 [ZDJĘCIA]

JAP
Piłkarze nożni obornickiej Sparty pokonali w środę przed własną publicznością Czarnych Wróblewo 2:1

Drużyna Sparty Oborniki w 3. kolejce rozgrywek IV ligi pokonała Czarnych Wróblewo 2:1.

Jako pierwsi bramkę zdobyli goście z Wróblewa, którzy pokonali Jacka Wosickiego już w 9 minucie. Do końca pierwszej połowy oborniczanie przegrywali jedną bramką. W drugich 45 minutach zespół odrobił stratę za sprawą bramki Macieja Brauzy, który gola na wagę remisu strzelił w 62 minucie.

Szale zwycięstwa na stronę gospodarzy przechylił w 83 minucie Patryk Prybiński.

Sparta Oborniki po trzech kolejkach ma na swoim koncie 6 pkt.