Gol Zakrzewskiego zapewnił Warcie kolejne zwycięstwo

SZKI
Gol Zbigniewa Zakrzewskiego zapewnił Warcie kolejne zwycięstwo
Gol Zbigniewa Zakrzewskiego zapewnił Warcie kolejne zwycięstwo M. Zakrzewski
Trwa świetna passa Warty Poznań. Podopieczni Bogusława Baniaka pokonali na wyjeździe 1:0 (1:0) Bogdankę Łęczna.

O zwycięstwie Zielonych zdecydowała akcja z 45. minuty spotkania. Po dośrodkowaniu Piotra Reissa piłkę głową zgrał Tomasz Magdziarz. Jakub Wierzchowski obronił pierwszy strzał, ale przy dobitce Zbigniewa Zakrzewskiego był już bezradny.

Gospodarze w drugiej połowie nie wykorzystali rzutu karnego. Andrzej Bledzewski obronił strzał Dejana Miloseskiego.

Mimo tego warciarze wywieźli komplet punktów z Łęcznej zasłużenie i pewnie kroczą po tytuł najlepszej drużyny wiosny.

Bogdanka Łęczna - Warta Poznań 0:1 (0:1)