Mamiya DL33 to następczyni znanej już dobrze Mamiya DL28, czyli połączenia korpusu Mamiya 645AFD III z cyfrową ścianką Leaf Aptus-II 6. Mamiya DL33 wykorzystuje 33-megapikselową ściankę Leaf Aptus-II i może ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mamiya DL33 to następczyni znanej już dobrze Mamiya DL28, czyli połączenia korpusu Mamiya 645AFD III z cyfrową ścianką Leaf Aptus-II 6.

Mamiya DL33 wykorzystuje 33-megapikselową ściankę Leaf Aptus-II i może pracować w zakresie czulości od ISO 50 do ISO 800, jej zakres tonalny sięga 12 stopni EV. Użytkownik ma możliwość zapisu 16-bitowych TIFF-ów.

Aparat ma być dostępny od kwietnia w cenie około 20 000 dolarów. Dodatkowo w pierwszych dwóch miesiącach sprzedaży nabywcy otrzymają bezpłatnie obiektyw Mamiya AF 55mm f/2.8 lub AF 150mm f3.5.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!