Na jednym z osiedli w Bielsku Podlaskim na ławce siedziała grupa nastolatków. Nagle z pobliskiego bloku wybiegł jeden z jego mieszkańców. Szybko zbliżał się do młodych ludzi trzymając w ręku nieznany przedmiot.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na jednym z osiedli w Bielsku Podlaskim na ławce siedziała grupa nastolatków. Nagle z pobliskiego bloku wybiegł jeden z jego mieszkańców. Szybko zbliżał się do młodych ludzi trzymając w ręku nieznany przedmiot. Kilku chłopców zdążyło uciec, ale jeden z nich został na miejscu nie przeczuwając co go czeka. Mężczyzna zaatakował nastolatka bijąc go czymś twardym po głowie i plecach. Potem wyrzucił przedmiot do kontenera na śmieci.
Ranny 14-latek z urazami głowy, ręki i barku trafił do szpitala. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że napastnik uderzał trzonkiem od siekiery zawiniętym w foliową torbę. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!