Kiedy w 1995 r. gdańscy dziennikarze Marzena i Tadeusz Woźniakowie przypadkowo trafili na maszynopis, relację spotkania z ojcem Janem Grande, zakonnikiem z zakonu bonifratrów, zawierającą porady żywieniowe, nie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kiedy w 1995 r. gdańscy dziennikarze Marzena i Tadeusz Woźniakowie przypadkowo trafili na maszynopis, relację spotkania z ojcem Janem Grande, zakonnikiem z zakonu bonifratrów, zawierającą porady żywieniowe, nie przewidywali, że cykl tych porad stanie się bestsellerem wydawniczym.

Odszukali ich autora w klasztorze oo. Bonifratrów we Wrocławiu... Tak rozpoczęła się ich wielka przygoda dziennikarska. Rozmowy o wpływie odżywiania na zdrowie, o mądrych i głupich obyczajach Polaków zachowujące żywy, staropolski język ojca Jana Grande, drukowane na łamach "Wieczoru Wybrzeża" szybko zdobyły ogromną popularność. Fala zainteresowania rychło przekroczyła obszar Pomorza. Przedruki tych rozmów zaczęły ukazywać się w wielu gazetach całej Polski.

Wydawca "Dziennika Bałtyckiego" i "Wieczoru Wybrzeża" Prasa Bałtycka wydała dwie części "Ojca Grande przepisy na zdrowe życie". W 2007 r. wydana została trzecia część cyklu porad zakonnika, której reemisja w 2009 r. obejmie swym zasięgiem cały kraj.

UWAGA! Książki z serii wydawniczej Ojca Grande przepisy na zdrowe życie są dostępne w Biurze Obsługi Klienta w Gdańsku przy ul. Targ Drzewny 9/11 lub telefonicznie pod numerem 058 30 03 694 albo 058 30 03 605
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!