Cantat Superstars to ewenement na polskim rynku muzycznym - na płycie znalazły się bowiem największe przeboje polskiej muzyki pop-rockowej ostatnich lat, zaśpiewane przez ich oryginalnych wykonawców z towarzyszeniem ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Cantat Superstars to ewenement na polskim rynku muzycznym - na płycie znalazły się bowiem największe przeboje polskiej muzyki pop-rockowej ostatnich lat, zaśpiewane przez ich oryginalnych wykonawców z towarzyszeniem – i tu niespodzianka … chóru a capella.

Zabieg artystyczny w wyniku, którego znane wszystkim piosenki zyskały nową, niezwykle świeżą i oryginalną szatę dźwiękową. Ta wyjątkowa produkcja muzyczna realizowana była prawie rok w kilku studiach nagraniowych na terenie Polski - głównie ze względu na bardzo liczne i rozsiane po całym kraju grono artystów, którzy uczestniczyli w projekcie. W efekcie powstało nagranie, które przez swoją oryginalność wymyka się wszelkim definicjom. Mamy nadzieję, że z przyjemnością posłuchają go zarówno fani muzyki popularnej jak i zwolennicy klasyki.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!