Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim odebrał telefon informujący o nietypowym zdarzeniu. 33-letni kierowca ciężarówki z powiatu węgrowskiego zawracał w jednej z miejscowości niedaleko Brańska.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim odebrał telefon informujący o nietypowym zdarzeniu. 33-letni kierowca ciężarówki z powiatu węgrowskiego zawracał w jednej z miejscowości niedaleko Brańska. Podczas manewru tyłem pojazdu uderzył w bramę posesji jednego z mieszkańców. Wtedy 61-letni właściciel uszkodzonego ogrodzenia posta-nowił sam wymierzyć sprawiedliwość i zgodnie z zasadą „oko za oko” przedziurawił widłami tylną oponę samochodu.
Bielscy policjanci, którzy przyjechali na miejsce wyjaśnili okoliczności zdarzenia, oraz poin-formowali mężczyzn jak prawidłowo postępować w przypadku uszkodzenia mienia. Dodatkowo funkcjonariusze ukarali kierowcę stara mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Mężczyzna nie chciał się na to zgodzić, wobec czego za swój czyn odpowie teraz przed sądem.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!