Sony Cyber-shot HX1 to stosunkowo małych rozmiarów sprzęt dla wymagających. Wyposażony jest w matrycę „Exmor” CMOS o rozdzielczości 9,1 megapikseli, obiektyw z 20-krotnym zoomem, możliwością ciągłego ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Sony Cyber-shot HX1 to stosunkowo małych rozmiarów sprzęt dla wymagających. Wyposażony jest w matrycę „Exmor” CMOS o rozdzielczości 9,1 megapikseli, obiektyw z 20-krotnym zoomem, możliwością ciągłego fotografowania z prędkością do 10 klatek na sekundę.


Nowy model to konstrukcja łącząca dobrą jakość obrazu, szybkość działania i szeroką gamę możliwości ze stylowym wyglądem. Korpus kryje wewnątrz opracowany przez firmę Sony przetwornik obrazu „Exmor” CMOS o efektywnej rozdzielczości 9,1 megapiksela. Wyposażony jest w obiektyw G zawierający soczewki asferyczne oraz soczewki ze szkła ED, które odpowiadają za wysoką rozdzielczość obrazu oraz zminimalizowaną aberrację chromatyczną niezależnie od ogniskowej. Zakres ogniskowych to 28-560mm. Aparat posiada 3-calowy ruchomy ekran LCD Clear Photo Plus wyświetlający 230 tysięcy punktów. Cyber-shot HX1 to pierwszy aparat kompaktowy firmy Sony z funkcją rejestracji obrazu filmowego HD w formacie 1080/30p z dźwiękiem.

Cena urządzenia: około 2400 zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!