Warta Poznań przegrała z Kolejarzem Stróże [ZDJĘCIA]

SZKI
Słaby mecz Warty Poznań. Zieloni przegrali na Stadionie Miejskim z Kolejarzem Stróże 0:1 (0:0). Poznaniacy kończyli mecz w dziesiątkę.

Adrian Laskowski pojawił się na boisku w 34. min. Zastąpił kontuzjowanego Bartosza Bereszyńskiego. Cztery minuty później brzydko sfaulował Marcina Stefanika i piłkarz Warty słusznie został ukarany żółtą kartką.

Chwilę później po starciu z Niane Laskowski padł na murawę. Sędzia uznał, że zawodnik gospodarzy symulował i ukarał go drugą żółtą kartką. Piłkarz gospodarzy przebywał na boisku raptem... dziewięć minut.

Gol dla Kolejarza padł w drugiej połowie po błyskawicznym kontrataku. Wszystko zaczęło się od straty Łukasza Białożyta na połowie rywala. Piłkę przejął Maciej Kowalczyk, który rozpoczął akcję, następnie podał do Konrada Cebuli. Ten z kolei wyłożył piłkę Januszowi Wolańskiemu. Były pomocnik KSZO dopełnił tylko formalności.

Kilka minut później Warta miała pecha. Po strzale Tomasza Foszmańczyka i interwencji Łukasza Lisaka piłka odbija się od poprzeczki.

Warta Poznań - Kolejarz Stróże 0:1 (0:0)