Wygraj płytę CD Cantat Superstars! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym wygrać możecie jedną z 10 płyt CD. Na płycie znajdują się największe przeboje polskiej muzyki pop-rockowej ostatnich lat, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wygraj płytę CD Cantat Superstars!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym wygrać możecie jedną z 10 płyt CD. Na płycie znajdują się największe przeboje polskiej muzyki pop-rockowej ostatnich lat, zaśpiewane przez ich oryginalnych wykonawców i chórem a capella.

Wśród wykonawców znajdą Państwo: Ewę Bem, Katarzynę Cerekwicką, Małgorzatę Ostrowskę, Pawła Kukiza, Macieja Maleńczuka, Stanisława Sojkę.

W losowaniu płyt wezmą udział osoby, które prześlą prawidłowe rozwiązanie poniższego zadania:

Podaj ostatnie solowe płyty artystów, którzy śpiewają na płycie Cantat Superstars.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29 maja (piątek), do godz. 12:00 pod adresem konkursy.gdansk@naszemiasto.pl
Mail powinien zawierać dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres, nr telefonu, adres e-mail). W temacie prosimy wpisać "Cantat Superstars".

Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni e-mailem

Powodzenia!

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!