Nowa szkoła w Obornikach

2013-05-09 17:41:45

7 maja 2013 .r w Obornikach rozpoczęła swoją działalność PLUSEDUKACJA - placówka prowadząca szkoły policealne, liceum oraz kursy i szkolenia. Oferta jest bogata, kierunki medyczne, opiekuńczo – socjalne, techniczne, biurowe oraz interdyscyplinarne.
Absolwenci szkół średnich mogą kształcić się dalej w szkołach policealnych. Mają do wyboru dwie opcje:
->szkoły policealne z uprawnieniami szkoły publicznej, czyli szkoły gdzie nauka trwa od roku do dwóch lat (tj. 2 do 4 semestrów), w zależności od kierunku, po ukończeniu szkoły absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz przystępuje do egzaminu zawodowego, organizowanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną, a po jego zdaniu otrzymuje TYTUŁ TECHNIKA.
->roczne szkoły policealne, jest to łatwy i szybki sposób zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji. Zajęcia w studium zawodowym prowadzone są w oparciu o autorskie programy nauczania, opracowane przez wykwalifikowaną kadrę, dostrzegającą w dużej mierze potrzebę kształcenia praktycznego.
Dla tych osób, które nie posiadają wykształcenia średniego PLUSEDUKACJA oferuje Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz kursy i szkolenia.
Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym. W Obornikach zajęcia teoretyczne prowadzone będą w Szkole Podstawowej nr 3
PlusEdukacja w Obornikach oferuje liczne promocje dla swoich przyszłych słuchaczy m.in. kierunki bezpłatne, brak wpisowego, konkursy z nagrodami.

Zapisy i informacje:
Rynek 11, Oborniki;
wt.-pt. 15-18, sob. 10-13
tel.: 61 674 60 81; email: oborniki@plusedukacja.pl; www.plusedukacja.pl

Jesteś na profilu Magdalena Chorążyczewska-Ruta - stronie mieszkańca miasta Oborniki. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.