Alicja Siedlecka, młoda pływaczka z Nowołoskońca Mistrzynią Wielkopolski

Daria Przybysz
W niedzielę, 24 lipca w Trzciance odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w pływaniu długodystansowym. Wystartowała w nich młoda pływaczka z Nowołoskońca. Alicja Siedlecka wywalczyła tam tytuł Mistrzyni Wielkopolski.

Alicja Siedlecka w niedzielę wzięła udział w zawodach w Trzciance. Mieszkanka gmin Oborniki startowała na dystansie 3 kilometrów, który pokonała w czasie 00:42:51.

Młoda pływaczka wywalczyła tam tytuł Mistrzyni Wielkopolski w kategorii od 13 do 17 lat. Natomiast w kategorii open kobiet zajęła drugie miejsce.

Alicja obecnie reprezentuje barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego Sportowiec, jednak od września zaczyna współpracę z Wartą Poznań.

- To tam Alicja dalej będzie rozwijać swoją pasje i miłość do wody - zdradza mama pływaczki, Małgorzata Kucharska-Siedlecka.

Alicja Siedlecka, młoda pływaczka z Nowołoskońca Mistrzynią ...

Historia podróżniczki, która w sześć lat zwiedziła świat ze ...