Auto Wicherek Oborniki - Credo Futsal Piła 7:3 (4:0)

Jakub Przybysz
Auto Wicherek Oborniki
Auto Wicherek Oborniki JAP
Auto Wicherek Oborniki w spotkaniu 6. kolejki II ligi futsalu pokonał przed własną publicznością drużynę Credo Futsal Piła 7:3

Bramki dla Auto Wicherka: Marcin Antczak, Łukasz Laskowski, Bartosz Nogalski x 2, Klaudiusz Hirsch x 2, Marek Majchrzak.

Spotkanie od pierwszego gwizdka przebiegało pod dyktando Wicherków. Bramki Marcina Antczaka, Łukasza Laskowskiego oraz dwa trafienia Bartosza Nogalskiego w dużej mierze uspokoiły grę zespołu gospodarzy.

Ważną interwencją wykazał się też Gracjan Stankiewicz, który na 5 sekund przed końcem pierwszej połowy wybronił przedłużony rzut karny. Wynik do przerwy: 4:0.

W drugiej odsłonie meczu drużyna z Piły ruszyła do ataku, jednak to gospodarze zdobywali kolejne bramki, a dokładniej Klaudiusz Hirsch - grający trener Auto Wicherka. Tego dnia na listę strzelców wpisał się również Marek Majchrzak.

Piłkarze Credo również otworzyli worek z bramkami, a sama końcówka meczu należała w zasadzie już tylko do nich.

Auto Wicherek Oborniki - Credo Futsal Piła. Zobacz zdjęcia z meczu.