Auto Wicherek podzielił się punktami

JAP
W niedzielę o godzinie 15:30 na hali przy ul. Obrzyckiej w Obornikach został rozegrany mecz o mistrzostwo II ligi w futsalu pomiędzy Auto Wicherkiem Oborniki a Unisław Team.

Początek meczu był wzajemnym sprawdzaniem się obu drużyn. W 5 minucie goście stworzyli dwie groźne sytuacje, które mogły skończyć się bramką. W 10 minucie do głosu doszedł Auto Wicherek, który objął prowadzenie po bramce Marka Majchrzaka. Gospodarze od tego momentu nabrali wiatru w żagle i chwilę później mogli podwyższyć wynik ma 2:0, jednak swoją sytuacje zmarnował Mikołaj Siwecki.

W pierwszej połowie okazję do zdobycia gola miały jeszcze oba zespoły, jednak wynik nie uległ już zmianie i to Auto Wicherek schodził do szatni z przewagą.

Po przerwie kibice nie zdążyli wygodnie rozsiąść się na trybunach, a już było 1:1. Do tego momentu drużyna Auta Wicherka bardzo dobrze organizowała swoją grę w obronie, jednak wystarczyła chwila nieuwagi , aby gości doprowadzili do remisu.

W ostatnich minutach gospodarze mieli sporo szczęścia, ponieważ po błędzie jednego z zawodników obornickiej drużyny na pustą bramkę nie trafił piłkarz z Unisławia. Do ostatniego gwizdka sędziego wynik na tablicy informacyjnej nie zmienił się. Mecz zakończył się remisem 1:1.