Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Auto Wicherek pokonuje czerwone smoki z Pniew [ZDJĘCIA]

JAP
W 1/32 Pucharu Polski w Futsalu Auto Wicherek Oborniki zmierzył się z drużyną Red Dragons Pniewy. Poniedziałkowe spotkanie dostarczyło kibicom, którzy przybyli na halę sportową przy ul. Obrzyckiej w Obornikach sporo emocji. Gospodarze po zaciętym pojedynku ostatecznie wygrali 6:4

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Żadnej z drużyn nie udało się objąć prowadzenia. W drugiej odsłonie spotkania było już zupełnie inaczej. Po wyjściu z szatni goście z Pniew ruszyli do ataku, czego efektem była bramka w 21 minucie.

Odpowiedź gospodarzy była błyskawiczna. Jeszcze w tej samej minucie Tomasz Wicberger doprowadził do remisu, uderzając piłkę po ziemi w długi róg bramki.
W 23 minucie do głosu ponownie doszedł zespół Red Dragons, który zdobył drugiego gola. Kilkadziesiąt sekund później było już 3:1 dla gości, którzy przez moment wyraźnie dominowali na boisku.

Gospodarze ocknęli się w 30 minucie, kiedy to Marek Majchrzak zmusił bramkarza z Pniew do kapitulacji. Po chwili na tablicy informacyjnej widniał już remis po samobójczej bramce zawodnika czerwonych smoków.
W 31 minucie Auto Wicherek objął prowadzenie po akcji z rzutu rożnego. Bartosz Nogalski podał piłkę do Mateusza Ostrowskiego, a ten umieścił piłkę w siatce gości.

Dwie minuty później gospodarze zdobyli piątą bramkę. Tym razem na listę strzelców wpisał się Mikołaj Siwecki, który niemalże wbiegł z piłką do bramki, ogrywając bramkarza.

Cztery minuty przed końcem meczu pniewianie zdobyli kontaktowego gola. Emocje na boisku sięgnęły zenitu. Sytuacje wyjaśnił jednak Bartosz Nogalski, który ustalił wynik na 6:4. Goście w końcówce spotkania postanowili zagrać wszystkimi zawodnikami w polu, jednak nie przyniosło to już żadnych efektów i to Auto Wicherek schodził z boiska w roli zwycięzcy.