Bieg Chrustowski. 300 zawodników na linii startu [ZDJĘCIA CZ. 1]

Daria Przybysz
W sobotę, 13 stycznia odbył się Zimowy Bieg Chrustowski. Na linii startu stanęło blisko 300 zawodników, którzy punktualnie o godz. 11 wyruszyli na trasę. Mieli do przebiegnięcia dystans 12 kilometrów, przez wioski Górkę, Ślepuchowo i Żukowo.

Jako pierwszy linię mety przekroczył oborniczanin Sebastian Nowicki, który pozostawił żadnych złudzeń swoim biegowym rywalom. Z kilkuminutową przewagą Sebastian ustanowił nowy rekord trasy Biegu Chrustowskiego. Drugi bieg ukończył również oborniczanin, Dariusz Szrama. Trzecie miejsce zajął Maciej Soloch z Wronek. Wśród pań najlepsza okazała się oborniczanka Dorota Lutomska.