Bieg Chrustowski w obiektywnie Mounting Image [ZDJĘCIA]

Daria Przybysz
W sobotę, 13 stycznia odbył się Zimowy Bieg Chrustowski. Na linii startu stanęło blisko 300 zawodników, którzy punktualnie o godz. 11 wyruszyli na trasę. Mieli do przebiegnięcia dystans 12 kilometrów, przez wioski Górkę, Ślepuchowo i Żukowo.

Bieg Chrustowski w obiektywnie Mounting Image

W sobotę, 13 stycznia odbył się Zimowy Bieg Chrustowski. Była to już XIV edycja Biegu zapoczątkowanego przez Stefana Hoefta. Tym razem linii startu stanęło 300 zawodników.

Jako pierwszy linię mety przekroczył oborniczanin Sebastian Nowicki, który pozostawił żadnych złudzeń swoim biegowym rywalom. Z kilkuminutową przewagą Sebastian ustanowił nowy rekord trasy Biegu Chrustowskiego. Drugi bieg ukończył również oborniczanin, Dariusz Szrama. Trzecie miejsce zajął Maciej Soloch z Wronek. Wśród pań najlepsza okazała się oborniczanka Dorota Lutomska.

Studniówka 2023. Tak bawili się uczniowie LO w Obornikach [Z...