MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Dobra wiadomość dla obornickich miłośników wędkarstwa! Podpisano stosowną umowę

Natalia Szewczyk
Natalia Szewczyk
Centrum Rekreacji i Sportu Oborniki
W środę, 24 kwietnia podpisano porozumienie pomiędzy Stowarzyszeniem Wędkarskim ,,Dom Wędkarza”, a Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach dotyczące terenu Żwirek w Obornikach. Jakie korzyści płyną z podpisanej umowy?

Dobra wiadomość dla obornickich miłośników wędkarstwa! Podpisano stosowną umowę

W środę, 24 kwietnia Centrum Rekreacji i Sportu Oborniki pochwaliło się w mediach społecznościowych informacją, która zainteresuje wszystkich lokalnych miłośników wędkarstwa. Podpisana została umowa, pomiędzy Stowarzyszeniem Wędkarskim ,,Dom Wędkarza”, a Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach – które w imieniu gminy administruje i zarządza Żwirkami, regulująca współpracę w zakresie ochrony i utrzymania stanu ekosystemu wód oraz promowania odpowiedzialnego wędkarstwa.

Co to oznacza dla wędkarzy?

Stowarzyszenie planuje wsparcie w pracach porządkowych, przygotowanie stanowisk dla wędkarzy, organizację imprez wędkarskich oraz prowadzenie innych działań i przedsięwzięć związanych z rozwojem tej formy rekreacji. W ramach porozumienia ze stowarzyszeniem urząd aktualnie wydaje zezwolenia na połów ryb, które w okresie letnim będą także dostępne na Żwirkach - informuje Centrum Rekreacji i Sportu Oborniki.

Podpisane porozumienie, które nastąpiło z inicjatywy Burmistrza Obornik, Tomasza Szramy, to kolejny krok to uregulowania uporządkowania tematów wędkarskich na Żwirkach, to również okazja do jeszcze większego rozwoju tego miejsca.

Jak informuje PWiK w Obornikach, osobą wyznaczoną do kontaktu i odpowiedzialną w kwestiach organizacyjnych jest prezes stowarzyszenia ,,Dom Wędkarza”, Mariusz Rewers tel. 502818180

od 16 lat
Wideo

Ceny warzyw i owoców w maju

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na oborniki.naszemiasto.pl Nasze Miasto