Gladiatorki niepokonane! Rozgromiły przeciwniczki z Budzynia

Alicja Durka
7. listopada drużyna seniorska APR Gladiator rozegrała swój drugi mecz w tym sezonie. Niestety, ze względu na ograniczenia związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, spotkanie przebiegało bez udziału publiczności. Gladiatorki stanęły na wysokości zadania i rozgromiły swoje przeciwniczki z Budzynia 43:21.

Już w pierwszej połowie oborniczanki pokazały swoją zdecydowaną przewagę nad przyjezdnymi z Budzynia. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 23:10 dla gospodyń.

Taki wynik nas jeszcze nie satysfakcjonuje. Mecz zaczyna się od nowa, gramy do końca - mówił trener Michał Pietrzak mobilizując swoje zawodniczki po pierwszej połowie meczu.

Gladiatorki podeszły do zadania z pełnym zaangażowaniem i systematycznie zwiększały swoją przewagę. Ostatecznie mecz zakończył się z wynikiem 43:21. To już kolejny mecz, w którym oborniczanki zdecydowanie wygrywają z rywalkami. O kolejnych meczach i sukcesach będziemy informować na bieżąco.