Hat trick Jastrząbka zapewnił im wygraną

Administrator Oborniki.NaszeMiasto.pl
W niedzielę w ramach 22. kolejki rozgrywek A-klasy piłkarze Orkanu Objezierze zmierzyli się na wyjeździe z drużyną LZS Wronczyn

Podopieczni trenera Jacka Gruszczyńskiego odnieśli pewne zwycięstwo i wrócili do domu z kompletem cennych punktów. Głównym bohaterem spotkania był Błażej Jastrząbek, który pokonał bramkarza gospodarzy aż trzykrotnie, zdobywają tym samym w pierwszej połowie klasycznego hat tricka.

Objezierzanie wraz z pierwszym gwizdkiem ruszyli do ataku. Już w 17 minucie po nieprzepisowym zagraniu zawodnika z Wronczyna, sędzia podyktował rzut karny dla gości. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Błażej Jastrząbek, który bez problemu umieścił futbolówkę w siatce rywala. Kilka minut później było już 2:0. Na listę strzelców po raz drugi wpisał się Jastrząbek. Pomocnik Orkanu nie osiadł jednak na laurach i wykorzystując swoją dobrą passę w 40 minucie zdobył trzecią bramkę.

Jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy kropkę nad i postawił Dariusz Senger, który podwyższył wynik na 4:0. Kompletnie rozbici gospodarze zdołali jedynie zdobyć w drugiej połowie bramkę honorową. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:1 dla Orkanu Objezierze.