Janusz Wolniewicz w niedzielę dwukrotnie stawał na podium

Daria Przybysz
W niedzielę, 7 marca obornicki pływak Janusz Wolniewicz wystartował w XXI Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Pływaniu w Kategoriach Masters. Prezes Extreme Team Oborniki stanął na najwyższym stopniu podium.

Janusz Wolniewicz wziął udział w XXI Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Pływaniu w Kategoriach Masters. Obornicki pływak wystartował na dystansie 800 metrów stylem dowolnym. Zawody zakończył z wynikiem 16:36'23s i stanął na najwyższym stopniu podium.

Natomiast na dystansie 50 metrów stylem dowolnym musiał uznać wyższość jedynie zawodnika z MUKS Zgierz. Janusz Wolniewicz w tej kategorii wywalczył srebrny medal z czasem 38'14s.