Kamila Bracikowska wicemistrzynią Europy

daria
Kamila Bracikowska wicemistrzynią Europy Archiwum klubu
Zawodniczka Obornickiego Klubu Karate Kamila Bracikowska wywalczyła srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego juniorek podczas Mistrzostw Europy w Karate Shotokan w Chalkida w Grecji.

Przez trzy dni od piątku 25 do niedzieli 27 listopada blisko 750 zawodników z 24 krajów rywalizowało między sobą podczas Mistrzostw Europy w Karate Shotokan, które odbywały się w miejscowości Chalkida w Grecji.

Wśród reprezentantów, naszego kraju znalazła się zawodniczka Obornickiego Klubu Karate Kamila Bracikowska, trenowana na co dzień przez Tomasza Wosickiego która w drugim dniu mistrzostw wywalczyła srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego juniorek.

W czasie kolejnych rund eliminacyjnych, Kamila pokonała rywalkii z Hiszpanii, Belgii, Portugali, Finlandii, Irlandii, Szwecji i Włoch Jest to olbrzymi sukces tej młodej niezwykle utalentowanej zawodniczki. Kamila startowała również w konkurencji kata seniorek gdzie jako jedyna z reprezentacji Polski zakwalifikowała się do ścisłej ósemki, zajmując ostatecznie szóstą lokatę.