Kolejny wyjazd bez punktów

DAR
Archiwum
Po pierwszym zwycięstwie w sezonie, nadal bez punktów na wyjeździe pozostaje drużyna Auto Wicherka, która w rozgrywkach II ligi futsalu przegrała z Euromaster Głogów 9:3.

Lider tabeli szybko rozwiał nadzieję na wywiezienie dobrego wyniku. Mimo, że zawodnicy z Obornik atakowali i chcieli grać otwartą piłkę jednak bramki zdobywali gospodarze. To oni po dwóch szybkich kontrach prowadzili 2:0. Auto Wicherek jednak się nie poddawał i kilka minut później Marcin Antczak płaskim strzałem zdobył bramkę.

Oborniczanie po zdobyciu kontaktowego gola nabrali wiatru w żagle, jednak kolejne akcje kończyły się niepowodzeniem. Bardzo pozytywnie w tej części meczu zaprezentował się bramkarz Auto Wicherka Gracjan Stankiewicz, który nie tylko bronił akcje meczowe, ale także okazał się lepszy od zawodnika z Głogowa przy rzucie karnym.

Jeszcze w pierwszej połowie lider tabeli dwukrotnie wypunktował oborniczan i do przerwy prowadził już 4:1. Druga połowa sobotniego meczu to już pełna dominacja drużyny z Głogowa.
Gospodarze aż pięciokrotnie pokonali bramkarza Auto Wicherka. A oborniczanie mimo iż grali z wielką ambicją, nie byli wstanie dorównać rywalowi. Udało im się jeszcze zdobyć dwie bramki. Pierwszą zdobył Mikołaj Siwecki, drugą zaś Mateusz Ostrowski.