KS Futsal Oborniki: Zabrakło koncentracji w końcówce meczu

Jakub Przybysz
Zawodnikom KS Futsal Oborniki nie udało się zdobyć punktów w wyjazdowym spotkaniu w Unisławiu. Wyżej notowani gospodarze wygrali 6:4, choć momentami to oni musieli gonić wynik.

W pierwszej połowie gra obu drużyn była dość wyrównana. Choć Futsal szybko stracił bramkę, to bez większych problemów doprowadził do remisu, a nawet wyszedł na prowadzenie 2:1. Przed przerwą Team PBDI zdołał jednak przeprowadzić skuteczną akcję, która zakończyła się golem.

Druga odsłona meczu była bardzo chaotyczna w wykonaniu oborniczan. Dobre zagrania często przeplatały się z fatalnymi stratami i nieskutecznością pod bramką rywali. Również gospodarze momentami popełniali proste błędy. W efekcie na pięć minut przed końcem spotkania, na tablicy widniał remis 4:4.

Na ostateczny wynik spory wpływ miała dekoncentracja oborniczan w kluczowym momencie meczu. Przeciwnicy to wykorzystali i w samej końcówce wbili dwie bramki, tym samym gwarantując sobie komplet punktów.
W niedzielę KS Futsal Oborniki zmierzy się przed własną publicznością w derbach Wielkopolski z drużyną MKS Mieszko Gniezno. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00.