Monitoruj zdrowie i bezpiecznie udostępniaj dane medyczne. Poznaj darmową apkę MojeZdrowie24!

Materiał informacyjny Comarch Healthcare.
Udostępnij:
Schabowy z frytkami czy sałatka grecka? Szukanie miejsca na parkingu czy przejażdżka do pracy rowerem? Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że nasze prozdrowotne wybory procentują lepszą jakością życia. Kto zaś zaopatrzy swój smartfon w specjalną aplikację, będzie miał swoje zdrowie pod kontrolą.

Bezpłatna apka, służąca jako mobilna książeczka zdrowia, jest już dostępna na rynku. Do tej pory nazywała się Comarch HealthNote. Właśnie zmieniła nazwę na MojeZdrowie24. Do pobrania jest w internecie z App Store albo Google Play. Oprócz nowej nazwy ma teraz nowe funkcje!

Kontrola i wyniki

Do aplikacji można szybko wprowadzić pomiary parametrów życiowych i monitorować dolegliwości, a wykresy przeglądać w telefonie lub na komputerze. Pozwala gromadzić, dzięki wbudowanemu w aplikację skanerowi, całą dokumentację medyczną: karty wizyt, zalecenia, skierowania, recepty i wyniki badań w jednym miejscu.

Tu podaj tekst alternatywny

Nowa nazwa, nowe funkcje

Pomimo zmiany nazwy i dodania nowych funkcji, mobilna książeczka zdrowia pozostanie bezpłatna.
Jedyny koszt, jaki poniesiesz to cena wizyty lekarskiej.

Dlaczego twórcy postanowili dokonać zmiany nazwy? Aplikacja powstała z myślą o użytkownikach i dla ich wygody.

Spotkaliśmy się z sugestiami, że nazwa aplikacji jest trudna do zapamiętania i wymówienia – tłumaczą. - Co więcej, usłyszeliśmy, że nie jest polska, w przeciwieństwie do samego rozwiązania i zespołu, który ją tworzy. Od samego początku istnienia Comarch HealthNote, słuchamy Waszych uwag, aby ulepszać i rozwijać aplikację – tym razem nie jest inaczej! Dlatego zmieniamy nazwę – wyjaśniają.

Tu podaj tekst alternatywny

Oprócz nowej, przyjaznej nazwy, zostały dodane nowe funkcje, które mają na celu jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom dbanie o zdrowie:

  • umawianie wizyt stacjonarnych i online poprzez apkę lub stronę webową
  • opłacanie tych wizyt
  • odbywanie wizyty online przez apkę lub stronę webową
  • przekazywanie wszystkich zebranych informacji zdrowotnych lekarzowi, nawet na odległość przed wizytą lub w jej trakcie

Pobierz i wypróbuj już dzisiaj!

/></a></center></floki>

Materiał oryginalny: Monitoruj zdrowie i bezpiecznie udostępniaj dane medyczne. Poznaj darmową apkę MojeZdrowie24! - Wielkopolskie Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie