Oborniccy karatecy odnieśli sukces na Mistrzostwach Polski

Klaudia Pytlak
Karate Team Oborniki
Członkowie Karate Team Oborniki osiągnęli kolejny sukces. Tym razem reprezentowali gminę Oborniki na Mistrzostwach Polski. Zajęli zasłużone miejsca na podium.

Karate Team Oborniki - kolejny sukces

Członkowie Karate Team Oborniki w niedzielę, 4 grudnia, wzięli udział w indywidualnych i drużynowych Mistrzostwach Polski seniorów w karate olimpijskim. Klub wystawił aż 4 zawodników, którzy godnie reprezentowali gminę Oborniki i osiągnęli znakomite sukcesy.

Osiągnięcia Karate Team Oborniki na Mistrzostwach Polskich

• Brązowy medal w kata drużynowym zdobyły niezawodne dziewczyny w składzie - Olga Kaczmarek, Monika Dmytruszyńska, Julia Dziakowska.
  • W kata indywidualnym seniorek Olga zajęła 5 miejsce przegrywając nieznacznie walkę o brązowy medal.
  • W tej samej konkurencji na miejscu 11 uplasowała się Monika, a Julka była 13.
  • Kacper Rodak awansował do strefy medalowej w kumite seniorów do 67 kg . Po wyrównanych walkach przegrał w półfinale i w meczu o 3 miejsce.

W sobotę, 3 grudnia, w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Polski Masters, gdzie złoty medal w kategorii kata indywidualnego 35-44 lata zdobył trener Karate Team Oborniki - Wojciech Bloch.