Oborniccy karatecy wrócili z Inowrocławia z medalami

Alicja Durka
Obornicki Klub Karate
W sobotę, 21. listopada Obornicki Klub Karate wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate SOLNO CUP, który rozgrywany jest Inowrocławiu. W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników z 25 klubów. Wśród takiej konkurencji bardzo dobrze zaprezentowali się oborniccy karatecy, którzy wywalczyli 10 medali w różnych kategoriach wiekowych.

Zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wywalczyli 10 medali w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Kata indywidualne:

Złote medale w kata indywidualnym w kategorii senior zdobyli: Jędrek Ślachciak i Justyna Gralak, a w kategorii junior młodszy Krystian Chrzanowski. Na drugim miejscu w kategorii senior stanął Patryk Tubicz, a kategorii do 10 lat Zuzanna Korczyńska, a w kategorii 8-9 lat Agata Korczyńska. Na ostatnim miejscu na podium w kategorii młodzik stanął Krystian Chrzanowski i Zuanna Korczyńska w kategorii 10 lat.

W kumite indywidualnym dwaj zawodnicy Obornickiego Klubu Karate: Patryk Tubicz i Jędrek Ślachciak zdobyli brązowe medale w kategorii senior.