Oborniki w sucholeskiej lidze Red Box

Jakub Przybysz
Bus4You
Bus4You Red Box
Nie wszystkie zespoły, występujące w Obornickiej Lidze Red Box mają obecnie zimową przerwę. Ekipa Bus4You, złożona z czołowych zawodników obornickich drużyn, bierze udział w silnie obsadzonej lidze Red Box w Suchym Lesie.

Po czterech meczach zespół Bus4You w składzie: Tomasz Rozmiarek, Dawid Golon, Dawid Kopelciw, Michał Grabiarz, Adrian Szymot, Mateusz Budziński, Łukasz Rozmiarek i Krystian Stańko, ma na swoim koncie cztery punkty i plasuje się na trzecim miejscu w tabeli.

W pierwszym spotkaniu Bus4You zmierzył się z faworyzowanym Marco Polo. Pierwsi bramkę stracili oborniczanie, jednak już chwilę później Adrian Szymot doprowadził do remisu z rzutu karnego. Mecz był wyrównany, ale tylko przez pierwszą połowę. W drugiej części gry Bus zaczął wyraźnie dominować i pokonał rywali 5:2.

Bardzo widowiskowy był pojedynek Bus4You i drużyny Red Boxa. Do przerwy utrzymał się remis 1:1. W drugiej części meczu zespół z Obornik nie dotrzymał już kroku gospodarzom i po kilku niewykorzystanych okazjach ostatecznie uległ 2:5.

Jak w kalejdoskopie zmieniła się sytuacja na boisku w pojedynku oborniczan z Budchemem.Bus najpierw przegrywał 1:3, następnie wyszedł na prowadzenie 5:4, by w samej końcówce po błędzie bramkarza zakończyć spotkanie remisem i podziałem punktów.

W ostatnim spotkaniu Bus4You nie miał praktycznie żadnych szans z aktualnym liderem tabeli, Bemarcem. Po pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 3:1, oborniczanie mieli jeszcze nadzieję na korzystny rezultat. Zawodnicy Bemarc pokazali jednak, że aspirują do walki o najwyższą lokatę i dobili Busa, wygrywając 11:2.