Odwrócili swój los w 15 minut [ZDJĘCIA]

JAP
Dramaturgii, jaka miała miejsca podczas niedzielnego spotkania Orkanu Objezierze i Warty Wartosław nie powstydziłby się sam Hitchcock. Podczas 13. kolejki rozgrywek A-klasy zespół prowadzony przez Jacka Gruszczyńskiego podejmował na własnym boisku drużynę zajmującą ostatnie miejsce w tabeli

Rywal Orkanowców nie okazał się jednak łatwym przeciwnikiem. Goście objęli bowiem prowadzenie już w 3 minucie meczu po wykorzystanym rzucie karnym. Objezierzanie z ogromną determinacją ruszyli do odrabiania strat. Ich ataki były jednak nieskuteczne. W 35 minucie Warta podwyższyła swoje prowadzenie na 2:0.

Tuż przed końcem pierwszej połowy gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Pa faulu w polu karnym na Michale Biednym arbiter wskazał na jedenasty metr. Egzekutorem rzutu karnego był Tomasz Chudziński.

Po przerwie drużyna z Objezierza wyraźnie dominowała na murawie, jednak to przyjezdna Warta zdobyła kolejną bramkę. Przyczyniła się do tego nieszczęśliwa interwencja Kacpra Kopaniarza, czego efektem był samobójczy gol.
To co wydarzyło się w ostatnim kwadransie meczu zaskoczyło chyba samych piłkarzy Orkanu.

Grad bramek w wykonaniu Tomasza Chudzińskiego, Michała Biednego, Kacpra Kopaniarza i Błażeja Jastrząbka całkowicie odwrócił losy spotkania. Zespół z Objezierza, który przez cały mecz gonił wynik, ostatecznie wygrał aż 6:3, kończąc tym samym rundę jesienną na drugiej pozycji w tabeli.