Olga wróciła z medalem

JAP
OCS
Olga Chmielewska, zawodniczka Obornickiego Klubu Karate do Shotokan, 15 sierpnia wzięła udział w międzynarodowym turnieju „Budapeszt Open 2012”

Utalentowana 21-latka startowała w konkurencji kata indywidualnym seniorek, w której wywalczyła brązowy medal. Oborniczanka przegrała jedynie walkę o wejście do finału, gdzie uległa Słowaczce Dorocie Balciarovej, która ostatecznie zdobyła złoto.

Wyniki zawodów, w których wzięła udział Olga składają się na ogólną ocenę rankingową. Dzięki temu konkurencje były silnie obsadzone przez najlepszych reprezentantów swoich państw. Zajęcie miejsca na podium przez zawodniczkę obornickiego klubu jest więc dużym sukcesem. Impreza w Budapeszcie była dla karateków pierwszym turniejem rozpoczynającym nowy sezon.