Orkan Objezierze - Byki Obrowo 7:1

Administrator Oborniki.NaszeMiasto.pl
Orkan Objezierze
Orkan Objezierze Orkan Objezierze
Orkan Objezierze rozpoczął sezon od wyjazdowego meczu z Bykami Obrowo. Goście nie dali swoim rywalom żadnych szans, wygrywając z nimi aż 7:1

W pierwszych minutach objezierzanie grali dość chaotycznie, walcząc głównie o dominacje w środku pola. Goście mogli stracić bramkę już na początku spotkania, kiedy to po uderzeniu jednego z zawodników drużyny z Obrowa piłka zatrzymała się na słupku bramki strzeżonej przez Ziemowita Szymańskiego. Wraz z upływem kolejnych minut Orkan zaczął grać lepiej i skuteczniej.

Festiwal bramek rozpoczął w 23 minucie Tomasz Chudziński, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Goście długo jednak nie cieszyli się z prowadzenia, bo zaledwie 2 minuty później Byki wyrównały.

Jeszcze przed przerwą podopieczni trenera Jacka Gruszczyńskiego objęli ponownie prowadzenie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Tomasz Chudziński.

Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza, jednak z lekką dominacją Orkanu. W 63 minucie bramkarz gospodarzy sfaulował w polu karnym Tomasza Chudzińskiego, czego efektem było podyktowanie rzutu karnego dla objezierzan oraz ukaranie czerwonym kartonikiem golkipera Byków. Wykonawcą jedenastki był Błażej Jastrząbek, który na raty pokonał stojącego w bramce rezerwowego bramkarza.

Od tego momentu zaczął się koncert skuteczności w wykonaniu Orkanowców. Gospodarze do końca meczu nie mieli już kompletnie nic do powiedzenia i właściwie tylko przyglądali się, jak piłkarze z Objezierza strzelają kolejne bramki. Do siatki Byków trafiali kolejno: Piotr Piotrowicz, Wojtek Chudziński, Bartek Kutzner oraz Cezary Szymański.

Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Orkanu 7:1.