Podwójna wygrana Sparty [ZDJĘCIA]

Daria Przybysz
To był udany weekend dla obornickich szczypiornistów. Obie drużyny seniorskie Sparty zdobyły komplet punktów.

Kobiety na wyjeździe w Lubiczu prowadziły już w pierwszej połowie, a w drugiej tylko powiększyły swoją przewagę i ostatecznie wygrały 33:24 (15:12), co umocniło ich pozycje na ósmym miejscu. Mężczyźni zafundowali swojej publiczności nieco inne widowisko, bo po pierwszej połowie szala zwycięstwa przechylała się w stronę EUCO UKS Dziewiątki Legnicy. Jednak nasi Spartanie nie oddali punktów bez walki i już w pierwszych minutach drugiej części spotkania nadrobili stracone bramki, ostatecznie wygrywając 30:19 (11:13).