Przez całe spotkanie goniły SMS [ZDJĘCIA]

Jakub Przybysz
Sparta Oborniki
Sparta Oborniki KS Fotografia
Szczypiornistki Sparty mierzyły się w sobotę przy Obrzyckiej z SMS ZPRP Płock. Podopieczne trenera Michała Pietrzaka nie miały łatwego zadania, bowiem przez całe spotkanie musiały gonić wynik po stratach z pierwszych minut gry. Na przerwę Spartanki schodziły, przegrywając 14:11.

Na drugą połowę oborniczanki wyszły zmotywowane i gotowe do ciężkiej pracy. Dzięki celnym trafieniom Agaty Wasiak i Urszuli Filody przewaga płocczanek stopniała do jednej bramki. Po kilku minutach ostygł jednak również zapał Spartanek i do głosu ponownie doszły licealistki.

W 53 minucie tablica wyników wskazywała rezultat 27:20 dla SMS. Spartanki nie były już w stanie zagrozić drużynie gości, jednak do końca ambitnie próbowały zmniejszyć rozmiary porażki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 30:24. Jest to już piąta przegrana Spartanek w tym sezonie.