Puchar 4 jezior w Chodzieży zdominowany przez Oborniczan

Natalia Szewczyk
Zawody na Jeziorze Karczewnik. Pierwsze miejsce w Kategorii 1 Kobiet Wpław przez Jezioro Karczewnik 3000m zajęła Alicja Siedlecka Sylwia Czechyra
W sobotę, 29 lipca odbyły się Zawody, Puchar 4 jezior 2023 w Chodzieży na jeziorze Karczewnik w których wzięli udział mieszkańcy powiatu Obornickiego. Marek Dekański, Alicja Siedlecka, Janusz Wolniewicz oraz Piotr Ignasiak zdobyli wysokie miejsca na podium podczas konkursu.

W sobotę, 29 lipca odbyły się zawody Puchar 4 jezior 2023 w Chodzieży na jeziorze Karczewnik. Wśród zawodników biorących udział w konkursie byli również mieszkańcy powiatu obornickiego.

6. Dekański Marek UKS Sportowiec Oborniki Wielkopolskie czas 00:50:09,00

Na 21 miejscu w klasyfikacji OPEN Mężczyzn uklasyfikował się Ignasiak Piotr z klubu KS EXTREME TEAM
Oborniki Wielkopolskie z czasem 01:11:07,00.

Z kolei Janusz Wolniewicz również reprezentujący klub KS EXTREME TEAM Oborniki Wielkopolskie z czasem 01:22:44,00 ukończył zawody na 23 miejscu.

1. Wolniewicz Janusz KS EXTREME TEAM Oborniki Wielkopolskie

Burmistrz Jacek Gursz oraz prezes WZ Pływackiego Jacek Theim uhonorowali zwycięzców, wręczając wszystkim nagrody oraz medale. Kolejne zawody 13 sierpnia w Szamocinie.

Pływacy z powiatu obornickiego

Alicja Siedlecka, mieszkanka Nowołoskońca swoją przygodę z pływaniem zaczynała w klubie UKS Sportowiec Oborniki Wielkopolskie, aktualnie podopieczna KS WARTA Poznań. Przygotuje się właśnie do Mistrzostw Międzynarodowych w pływaniu na 10 km.

Wszystkim biorącym udział w zawodach gratulujemy zajęcia wysokich miejsc i życzymy dalszych sukcesów w pływaniu.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Turniej siatkówki plażowej w Kowalewku. Charytatywna akcja dla małego Maciusia z Obornik, który walczy z guzem mózgu