SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczęła rundę rewanżową

Daria Przybysz
SKF KPR Sparta Oborniki
Piłkarze ręczni Sparty Oborniki w weekend zmierzyli się z zespołem USAR Kwidzyn. Po bardzo emocjonującym spotkaniu mecz zakończył się zwycięstwem gości.

Sparta Oborniki - USAR Kwidzyn

Piłkarze ręczni SKF KPR Sparta Oborniki w weekend rozpoczęli rundę rewanżową. Rywalem oborniczan był USAR Kwidzyn.

Podopieczni Jacka Okpisza mecz rozpoczęli od zdobywania kolejnych bramek. W 15 minucie spotkania prowadzili już 9:4. Goście jednak zaczęli odrabiać straty. Pierwsza połowa spotkania zakończył się remisem 13:13.

W drugiej połowie "pierwsze słowo" należało do zespołu gości. Jednak Spartanie nie zamierzali się poddać bez walki. Na tablicy wynik zmieniał się niczym w kalejdoskopie raz prowadzili gospodarze, a następnie goście.

Zaledwie dwie minuty przed końcem meczu, na tablicy wyników widniał remis 21:21. Emocje sięgały zenitu. Zarówno goście, jak i gospodarze odnotowali jeszcze celne trafienia. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gości 25:23. Sparta po 12 kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli I ligi.