Sparta Oborniki uległa Concordii Murowana Goślina

Daria Przybysz
W weekend Sparta Oborniki zmierzyła się z Concordią Murowana Goślina. Oborniczanie przed własną publicznością ulegli rywalowi 1:4.

W sobotę, 12 listopada do Obornik przyjechała drużyna Concordii Murowana Goślina, która zajmowała ostatnie miejsce w tabeli. Tuż przed gospodarzami w tabeli znajdowali się piłkarze Sparty Oborniki. Niestety weekendowe spotkanie zakończyło się przegraną oborniczan aż 1:4.

Już w 14 minucie spotkanie goście objęli prowadzenie. Do tego momentu drużyny toczyły wyrównane spotkanie stwarzając sobie sporadyczne sytuacje bramkowe. W 28 minucie Sparta wyrównała i nadzieje na korzystny wynik powróciły. Niestety zaledwie 4 minuty później Concordia zdobyła drugą bramkę, a dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy po niefrasobliwej interwencji obrońców - trzecią. Schodząc do szatni Concordia prowadziła już 3:1.

Niestety czarny scenariusz tego meczu potwierdził się. Goście w 54 minucie zdobyli czwartą bramkę. W takich sytuacjach kibice spodziewają się szturmowych ataków drużyny, która przegrywa, niestety niczego takiego w tym spotkaniu nie było. To Murowana Goślina była nadal drużyną przeważającą. Sparta grała ospale, sprawiając, że brakuje im sił. Wynikiem 1:4 zakończyło się spotkanie, które sprawiło, że to Sparta zamyka tabelę piątej ligi.

Ostatni mecz Sparta rozegra również w Obornikach. Rywalem będzie Meblorz Swarzędz. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 13:30.

Bieg Niepodległości 2022. Oborniczanie uczcili niepodległośc...

Bieg Niepodległości w Obornikach. Biegi szkolne na płycie Ry...