Sparta Oborniki zmierzyła się ze swoją imienniczką z Szamotuł

Daria Przybysz
Sparta Oborniki w środę zmierzyła się ze swoją imienniczką z Szamotuł w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

Sparta Oborniki rozpoczęła swój udział w Pucharze Polski od pojedynku że Sparta Szamotuły. Pierwsza połowa nie była najlepsza w wykonaniu gospodarzy. Oborniczanie grali ospale bez większego zaangażowania. Efektem takiej gry było prowadzenie Sparty Szamotuły już po siedmiu minutach.

Pomimo prowadzenia szamotulski gra gospodarzy nie uległa zmianie. Aż 30 minut potrzebowała drużyna Sławomira Dyzerta aby strzelić wyrównującą bramkę. Właśnie bramka sprawiła że końcowa część pierwszej odsłony należała już do Sparty Oborniki, która jeszcze przed przerwą strzeliła kolejna bramkę i na przerwę schodzili prowadząc w spotkaniu pucharowym 2:1.

W drugiej części kibice zobaczyli odmieniona obornicką Spartę. Z minuty na minutę powiększali swoją przewagę aplikując gościom kolejne sześć bramek. Sparta Oborniki ostatecznie wygrała z imienniczka z Szamotuł 7:1 i zameldowała się w kolejnej rundzie rozgrywek pucharowych.

Pierwszy dzwonek zabrzmiał w Maniewie! Uroczysta inauguracja...

Nauczyciele z gminy Oborniki zdali egzamin na mianowanie na ...