Tenisiści stołowi z powiatu obornickiego wystartowali na zawodach w Raszkowie

Daria Przybysz
W niedzielę, 2 kwietnia w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział 11 zawodników z powiatu obornickiego.

W zawodach w Raszkowie wzięło udział 11 zawodników z powiatu obornickiego. Po bardzo zaciętej rywalizacji powiat obornicki zajął w klasyfikacji zespołowej 7 miejsce w Wielkopolsce.

Indywidualnie najwyższą lokatę w zawodach z powiatu obornickiego zajęła Lena Plesiak. W kategorii Młodziczek zajęła trzecie miejsce.

Osiągnięcia zawodników z powiatu obornickiego:

• Kategoria Młodzik Gabriela Dyk - miejsce 7-8
  • Kategoria Młodzik Piotr Drewicz i Maurycy Woźniak - miejsca 9-12
  • Kategoria Kadetek Agata Bednarek - miejsce 9-12.
  • Kategoria Kadet Tomasz Kukawka - miejsce 9-12, Filip Michalski - miejsce 13-16.
  • Kategoria Juniorki Zuzanna Przybylska - miejsce 9-12.
  • Kategoria Junior Alan Kaleta - miejsce 7-8 miejscu.
  • Kategoria Senior Michał Nowak - miejsce 9-12, Mariusz Roszyk miejsce 17-24.

Tenisiści stołowi z powiatu obornickiego wystartowali na zaw...