To już zupełnie inna drużyna, niż w rundzie jesiennej

Administrator Oborniki.NaszeMiasto.pl
Spore powody do radości mogą mieć kibice Wełny Rogoźno. Podopieczni Mariana Toporskiego po fatalnej rundzie jesiennej mieli walczyć na wiosnę o utrzymanie w klasie okręgowej. Dziś to już jednak przeszłość. Wełna w rundzie rewanżowej odzyskuje stracone punkty i ma spory apetyt na czołowe lokaty w tabeli

W sobotę rogoźnianie pokonali na wyjeździe drużynę KS Łopuchowo 2:0. Mecz rozpoczął się od ataków Wełny, która szybko przejęła dominacje na boisku. W pierwszych 45 minutach rogoźnianie mieli kilka okazji na zdobycie bramki, jednak żadnej z nich nie wykorzystali.

Po przerwie goście znacznie spokojniej rozgrywali piłkę, zrywając się co jakiś czas do szybkich ataków. W większości sytuacji bramkowych piłkarzom Wełny zabrakło zimnej krwi przy wykończeniu akcji.
W 75 minucie wynik spotkania otworzył Ivo Toporski, który potężnym strzałem z 25 metra pokonał bramkarza z Łopuchowa.

Po stracie bramki gospodarze wyraźnie opadli z sił, co wykorzystała Wełna, podwyższając swoje prowadzenie na 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Sławomir Urban. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.