Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Turniej charytatywny w Rogoźnie [ZDJĘCIA DRUŻYN]

Jakub Przybysz
W niedzielę odbył się turniej charytatywny w Rogoźnie. Podczas rozgrywek piłki nożnej zebrano 1245 zł dla Dawida Kolata, który zmaga się z ciężką kontuzją

W niedzielę w sali sportowej Agrobiznesu w Rogoźnie odbył się charytatywny turniej piłki nożnej, podczas którego zebrano 1245 zł na leczenie Dawida Kolata - zawodnika Wełny Rogoźno, który uległ ciężkiej kontuzji.

Aby piłkarz mógł wrócić do pełnej sprawności, musi przejść operację kolana. Niestety jest ona bardzo kosztowna. Koledzy z boiska postanowili pomóc Dawidowi, organizując niedzielny turniej, w którym wzięło udział aż trzynaście zespołów. Wśród nich znalazły się m.in. drużyny radnych, strażaków i policjantów.

Po całym dniu emocjonujących spotkań najlepsi okazali się piłkarze ze Studzieńca, którzy w meczu finałowym pokonali Policjantów 4:1. Trzecie miejsce zajęła Wełna Rogoźno. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Waldemar Perlicjan z drużyny Policjantów.

Po wręczeniu pamiątkowych pucharów dla zwycięskich drużyn, zawodnicy zostali poczęstowani tortem, przygotowanym przez mamę Dawida.